« Video » Dafina Dauti publikon albumin ‘live’, këto janë këngët e përzgjedhura

E sonte, këngëtarja Dafina Dauti ka hedhur  në tregun muzikor (në Youtube) këtë album i cili ka 15 këngë të përzgjedhura si më të dashurat për publikun, shkruan lajmi.net

Ky album është punuar në studion e Shpëtim Gashit dhe përpos këngëve për dasma, ka edhe disa balada të njohura.

Me këtë projekt gjigant, Dafina përpos që ri-dëshmoi talentin në muzikë, ajo gjithashtu tregoi se tashmë është gati për të filluar rrugëtimin në këtë zhanër muzikor, duke nënkuptuar që do fillojë të marrë pjesë edhe në dasma e ahengje familjare.

Më poshtë keni tre kolazhe të këtij albumi!

Mund të ju pëlqejn