Vjen projekti i parë i Nita Murati për 2017 (Video)

Këngëtarja më e re Nita ka publikuar këngë dhe klipin e saj më të ri të titulluar “Menon”.

Muzika është bere nga Arber Musa (SL), Teksti Fadil Topalli, kënga është punuar në AB Music, ndërsa realizimi i videoklipit është bere nga InsideMedia (ModaCity).

Ky është projekti i pare solo nga Nita për 2017, i dëshirojmë suksese të vazhdueshme në të ardhmen.

Ju ftojmë ta ndiqeni videoklipin më poshtë:

Mund të ju pëlqejn