Vjosa Emini dhe Ymer Bajrami vijnë me duet (Foto)

Dy këngëtarët e njohur, Vjosa Emini dhe Ymer Bajrami kanë bashkuar forcat e tyre për bashkëpunimin e radhës.

Kënga në fjalë është vizuelizuar edhe me videoklip, dhe pritet të publikohet së shpejti, shkruan Indeksonline.

Se sa do të pëlqehet kjo këngë në publik, presim ta shohim pas lansimit./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn