Xheta i këndon gurbetit, vjen fuqishëm me klip dhe album të ri (Video)

Këngëtari i njohur i muzikës live Xheta vjen fuqishëm në skenën muzikore me një videoklip të ri të këngës ‘Në gurbet’ këngë kjo ritmike dhe verore pikërisht për mërgimtarët.Krahas këtij klipi, Xheta ka realizuar edhe albumin e tij të ri të titulluar ‘Ritmi verës’, album ky me tetë këngë të reja të kënduara live nga Xheta.

Mund të ju pëlqejn