www.revistabora.com

Ylber Ajrizaj – Këngëtari që po bënë revulucion në industrin muzikore shqiptare FOTO-VIDEO

0 235

Tregu muzikor shqiptar është bërë shumë i vështir për të depertuar. Mirpo kjo veshtërsi nuk është shikuar aspak tek suksesi i këngëtarit Ylber Ajrizaj. Këngetari nga Peja ka bërë qe me zerin e ngrohet qe posedo ti bëjë për vete shumë fansa nga gjitha trojet shqiptare, me hitet e ti yll bote, hajde rrushi jem e bossi i diskotekes kengetari Ylber Ajrizaj është një nga artistët më të kerkuar në mbremjet muzikore ne Kosove e gjithashtu dhe Europe. Ylberi se shpejti per fansat e ti ka premtuar qe do sjelli nje këngë të ciles do ja bashkangjet dhe nje super videoklip

Aktualisht Ylber Ajrizaj është shumë i angazhuar në gjirimet për festar e fundvitit ku për fansat e ti do i lansoj dhe kenget e reja

Ylber Ajrizaj – Këngëtari që po bënë revulucion në industrin muzikore shqiptare FOTO-VIDEO Ylber Ajrizaj – Këngëtari që po bënë revulucion në industrin muzikore shqiptare FOTO-VIDEO   Ylber Ajrizaj – Këngëtari që po bënë revulucion në industrin muzikore shqiptare FOTO-VIDEO    Ylber Ajrizaj – Këngëtari që po bënë revulucion në industrin muzikore shqiptare FOTO-VIDEO

Mund të ju pëlqejn