Zaimina Vasjari kujton kohën e foto sesionit joshës në Antalya (Foto)

Zaimina Vasjari është tërhequr paksa nga muzika.

Ajo i është përkushtuar biznesit dhe foto sesioneve të ndryshme.

Bukuroshja ka ripublikuar disa fotografi mjaft joshëse që i ka realizuar kohë më parë nën përkujdesjen e fotografit Veton Osmani, transmeton Bora.al

Kujtojmë se Zaimina tashmë ka hapur një dyqan për veshje të femrave, i cili po duket se po ec më mirë me biznes se sa me muzikë.

 

📷 @vetonosmani #antalya

Ein von Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) gepostetes Foto am

photo shooting with the best @vetonosmani #tb#antalya

Ein von Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) gepostetes Foto am

Mund të ju pëlqejn