www.revistabora.com

Zbulohen anëtarët e jurisë në “Dancing With The Stars”!

0 415

Balerini dhe koreografi i njohur Ilir Shaqiri i cili jeton në Itali ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale se cilët do të jenë anëtarët e jurisë në “Dancing With The Stars”.

Iliri ka treguar se ai, aktorja Ema Andrea dhe kompozitori Alfred Kaçinari do të jenë sërish anëtarët e jurisë të spektaklit të vallëzimit të Vizion Plus.


Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More