Zbulohet ”KLONI” shqiptarë i Asus te ”KARASEVDA”

Nuk eshte thjesht modele. .
Klaudia Kalia eshte bukuroshja shqipetare qe me bukurin unike qe e karakterizon po deperton dhe pertej kufive shqipetar.
Shume qmime te rrembyera brenda nje prejudhe te shkurter kohore.
Miss Grand Albania eshte qmimi fundit qe Klaudia Kalia rrembeu ne organizimin e mbajtur ne Kosove nga pruducenti Sherif Pacolli.
Kohet e fundit nje zhurme te madhe mediatike po bene dhe lajmi qe Klaudia eshte sozia identike e aktores turke Melisa Asli Pamuk e njohur ndryshe si Asu ne serialin me te shikuar te momentit KARASEVDA.
E kontaktuar nga portali VipStar.info Klaudia na tregoi qe ishte ne dijeni per ngjashmerin me aktoren e madhe Turke madje ajo qe te gjithe i befasoi eshte edhe ngjashmeria ne rrugtimin drejt suksesit ashtu si Melisa qe fillimisht eshte shpallur Miss Turqia ashtu dhe Klaudia fillimisht eshte shpalur Miss Albania

Klaudia dhe pse shume e re ne moshe ajo eshte shume e vendosur per rrugtimin e gjate drejt suksesit
Pas mbarimit te spektaklit Miss Grand Albania shume oferta per Reklama te ndryshe erdhen ne adres te modeles , oferta keto qe menagjeret e Klaudjes po i shikojn me kujdes.

Klaudia gjate intervistes gjithashtu na rrefeu qe pavarsisht ofertave ajo do pranoj vetem ofertat me te mira ngase meqense rrugetimi i saj ne fushen e modelingut do jete i gjate nuk deshiron te konsumohet ende pa filluar mir karieren.

Me bukurin, intelegjencen, vullnetin dhe pasjonin e madhe per modelingun Klaudia Kalia eshte emri qe do mbahet mend gjate . .

Klaudia Kalia

Mund të ju pëlqejn