Zzap dhe Eanda vijnë me Iluzion (Video)

Producenti i njohur Zzap nga On Records, ka sjellë një projekt në bashkëpunim me këngëtaren e këtij grupit, Eandën.

Ky është projekti i parë, por që po rezulton të jetë mjaftë i klikuar, Eanda posedon një zë të veçantë, shkruan Skenari.

Por, këngëtarja nuk do të ndalet me kaq ajo është edhe në përgatitje të projekteve tjera që do të jenë nën ombrellën e On Records./Skenari.com/

 

Mund të ju pëlqejn