VIP

Nora Istrefi në lidhje dashurie me avokatin e njohur

Para pak ditësh zyrtarisht Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre 14 vjeçare, nga e cila kanë edhe...

Bebe Rexha fiton për herë të parë në MTV VMA, vendos kupën mbi të pasme për të festuar

Bebe Rexha ka pasur një natë të bukur mbrëmë në MTV Video Music Awards. Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka...

Puthja e Melania Trump me kryeministrin kanadez: Fotoja që po bën xhiron në rrjet

Melania është gjithnjë krahë Donald Trump në takimet e tij, sepse fundja kanë 14 vjet të martuar bashkë. Por...

Ardian Bujupi publikon trailerin e klipit “Casino”

Këngëtari shqiptar i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Ardian Bujupi, këtë vit publikoi një sërë projektesh të suksesshme.

Rita Ora duket senzacionale në kampanjën e saj të re me një prej brendeve më të njohura gjermane

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përveç muzikës ka treguar gjithmonë se është shumë e zonja edhe në biznes.