Ballina Po Flitet

Po Flitet

Shala: Pse vendosa të kandidohem për deputet krah liderit Ramush Haradinaj

Të dashur familjar, miq, të afërm, bashkëpunëtor, shokë, anëtarë dhe simpatizantë, me dëshirën më të madhe iu njoftoj se do të jemë...

“Biri im” Super projekti i ri muzikor nga bab e bir, Lulzim & Florian Shehu (Foto-Video)

Talenti është bekim nga Zoti , por kur ai të trashegohet dhe tek brezat pasardhëse...

Bebe Rexha publikon foto nudo në banjo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo përveç projekteve muzikore, njihet edhe...

Premierë: Lansohet bashkëpunimi i shumë pritur ndermjet Zonit dhe FMS (Foto-Video)

Ka zë unik të jashtëzakonshem, me shikim vrastar dhe butesi në interpretim Zoni është artisti që po deperton fuqishëm në tregun muzikor...

“Dance With Me” vjen me ndryshime, Robert Aliaj largohet nga juria

“Dance With Me” është një nga programet më të ndjekura të “Tv Klan”. Çdo sezon, stafi sjell...

Nora Istrefi në lidhje dashurie me avokatin e njohur

Para pak ditësh zyrtarisht Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre 14 vjeçare, nga e cila kanë edhe...

Shqiptarja shpallet fituese e festivalit ndërkombëtar në Rusi, dridh skenën

Këngëtarja shqiptare i ka habitur jurinë në një prej festivaleve të njohura në Rusi. Inis Neziri, ishte pjesëmarrëse në...

Azet prezanton vëllain dhe të gjithë po ‘çmenden’ pas tij

Azet është një ndër këngëtararët me origjinë shqiptare i cili ka publikuar shumë këngë të reja gjatë këtij viti.

Ardian Bujupi publikon trailerin e klipit “Casino”

Këngëtari shqiptar i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Ardian Bujupi, këtë vit publikoi një sërë projektesh të suksesshme.