Ballina ShowBiz

ShowBiz

“Dance With Me” vjen me ndryshime, Robert Aliaj largohet nga juria

“Dance With Me” është një nga programet më të ndjekura të “Tv Klan”. Çdo sezon, stafi sjell...

Shqiptari që e preku live Pamelën

Ky është Toni Dovolani, shqiptari që i mëson divat e Hollivudit të kërcejnë, shkruan “Kosovarja”. Në këtë fotografi, Dovolani...

Çdo ditë po bie në peshë, askush nuk e ka besuar se Big Mama do bëhet kaq “hot”

Big Mama po vazhdon të jetë një prej femrave më të suksesshme në vend edhe si këngëtare edhe si moderatore në të...

Nora Istrefi në lidhje dashurie me avokatin e njohur

Para pak ditësh zyrtarisht Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre 14 vjeçare, nga e cila kanë edhe...

Arta Nitaj pret 5 mijë vota, synon postin e deputetes

Artistja Arta Nitaj është emri më i ri i cili ka aderuar në PDK. Ajo pret 5 mijë vota gjatë zgjedhjeve, e...

Youtube shperblen RedBox dhe AVD Digital për një milion abonues

Kompania AVD Digital bashkë me RedBox Entertainment kanë marrë një çmim nga kompania e youtube.com. Ata kanë marrë më...

Kolegët e saj iu futën politikës, ku po aderon “Sasa”?

Është aktorja më e suksesshme në vend, e jashtëzakonshme dhe shumë e dashur për publikun. Karriera e saj si aktore numëron suksese të...