Këngëtarja shqiptare i ka habitur jurinë në një prej festivaleve të njohura në Rusi.

Inis Neziri, ishte pjesëmarrëse në një prej festivaleve të njohura të njohura në Rusi.

Ajo i ka mahnitur të gjithë me zërin dhe performancën e shkëlqyer, kështu mundi konkurrentët e tjerë dhe u rendit në vendin e parë, me 280 pikë.

Fituesja e “New Wave Festival 2019” ka pasur mbështetjen e Aurela Gaçe, Soni Malaj, Albi Nako, Eleni Foureira, Enada dhe Gerd Vaso.

Kujtojmë se ajo për publikun njihet që nga ‘Gjeniu i vogël’, aty ku edhe fitoi po ashtu çmimin e parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Author

Share