Ka zë unik të jashtëzakonshem, me shikim vrastar dhe butesi në interpretim Zoni është artisti që po deperton fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Fal zërit të veqant dhe pamjes prej një djali shumë simpatik Zoni ka arritur të krijoj fansat që me paraqitjen e par skenike. Kënga e re nga artisti në fjal mban titullin “Nuk e di” dhe vjen në bashkëpunim me FMS. “Nuk e Di” shoqërohet nga një videoklip shumë cilsor .

https://www.youtube.com/watch?v=tEL6FkDibng&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0eKToLbQVMBGLwDruEQFcL_yD24An_EqM5U2MUpU4rB30h-LbyPM-iUu8

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Author

Share