Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo përveç projekteve muzikore, njihet edhe për fotografitë e shpeshta dhe provokuese që i publikon në rrjetin social Instagram.

Pas publikimit të këngës “Not 20 anymore”, Bebe ka publikuar një fotografi mjaftë provokuese nga banja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Author

Share