Verën e kaluar, Luana Vjollca ka publikuar dy këngë të suksesshme, e pas tyre ka sjellë edhe hitin e dimrit.

Kënga e fundit titullohej “Gyle Gyle”, ndërsa titulli i këngës së fundit është më romantik. Ajo shkruan “Ti amo”, dhe duket se këto fjalë ia adreson të dashurit të saj Getoar Selimi.
https://www.youtube.com/watch?v=S-SObh1bgKk

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Author

Share