Talenti është bekim nga Zoti , por kur ai të trashegohet dhe tek brezat pasardhëse atëher është dhurata më speciale për prindin. Lulzim Shehu është emer i njohur në industrin muzikore shqiptare. Fal zërti unik dhe të jashtzakonshën Lulzimi qdo projekt muzikor e ka rikthyer ne hit . Artisti në fjal gjat karrieres se ti ka dhe shumë bashkpunime me artist ndërkomtar. Mirpo bashkpunimi i fundit nga Lulzim Shehu është “qërshia mbi tort” në karieren muzikore. Lulzimi sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor me titull “Biri im” dhe vjen në bashkpunim me djalin e ti Florianin. Përndryshe Florian ka trasheguar talentin nga babai ti dhe shumë shpejt do të jetë një ndër artistet më me influenc në show biz.

https://www.youtube.com/watch?v=Ffb4xwTNvh8&fbclid=IwAR3pCU-PVvScBELJpck4d8ECEIABwPF6QIys2SAKWCYFMrMejlJugmCa-OI&app=desktop

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Author

Share