Jennifer Lopez, ka treguar format e saj seksi në një këmishë me ngjyrë leopardi dhe pantallona derisa ka vizituar një kazino me të fejuarin e saj Alex Rodriguez në Monaco

Ajo është duke i shijuar pushimet e saj në Europë bashkë me burrin e saj sportist.

Jennifer Lopez është dukur sensacionale në Monte Carlo ku ishte me të fejuarin e saj Alex Rodriguez të premten.

Këngëtarja e hitit “On the Floor, është paraqitur tepër në formë dhe elegante derisa ka vizituar kompleksin e lojërave të fatit dhe të argëtimit, “Casino de Monte-Carlo”. /GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Author

Share