Mos humb

Premierë: “Dy Krena” Super projekti muzikor nga Reeezy (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur...

Arta Medi vjen si ‘Shotë Galica’ në këngën më të re (DISS TAYNES)

Këngëtarja ka publikuar me videoklip këngën e saj më të re. Këngëtarja Arta Medi ka sjellë këngën e saj...

Një femër elegante si Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, ka treguar format e saj seksi në një këmishë me ngjyrë leopardi dhe pantallona derisa ka vizituar një kazino me...

Big Mama në pushime me një personazh të njohur për publikun, publikohet fotoja

Big Mama po pushon me një emër shumë të njohur për publikun. Big Mama ka disa ditë që po...

Shala: Pse vendosa të kandidohem për deputet krah liderit Ramush Haradinaj

Të dashur familjar, miq, të afërm, bashkëpunëtor, shokë, anëtarë dhe simpatizantë, me dëshirën më të madhe iu njoftoj se do të jemë...

“Biri im” Super projekti i ri muzikor nga bab e bir, Lulzim & Florian Shehu (Foto-Video)

Talenti është bekim nga Zoti , por kur ai të trashegohet dhe tek brezat pasardhëse...

Premierë: “Dy Krena” Super projekti muzikor nga Reeezy (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur...

Arta Medi vjen si ‘Shotë Galica’ në këngën më të re (DISS TAYNES)

Këngëtarja ka publikuar me videoklip këngën e saj më të re. Këngëtarja Arta Medi ka sjellë këngën e saj...

Një femër elegante si Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, ka treguar format e saj seksi në një këmishë me ngjyrë leopardi dhe pantallona derisa ka vizituar një kazino me...

Big Mama në pushime me një personazh të njohur për publikun, publikohet fotoja

Big Mama po pushon me një emër shumë të njohur për publikun. Big Mama ka disa ditë që po...

Shala: Pse vendosa të kandidohem për deputet krah liderit Ramush Haradinaj

Të dashur familjar, miq, të afërm, bashkëpunëtor, shokë, anëtarë dhe simpatizantë, me dëshirën më të madhe iu njoftoj se do të jemë...

“Biri im” Super projekti i ri muzikor nga bab e bir, Lulzim & Florian Shehu (Foto-Video)

Talenti është bekim nga Zoti , por kur ai të trashegohet dhe tek brezat pasardhëse...

Marketing!

- REKLAMA JUAJ -

Na ndiq

NdjekësitNdjek
NdjekësitNdjek
AbonentëAbonohu
- Advertisment -

Muzik

Big Mama në pushime me një personazh të njohur për publikun, publikohet fotoja

Big Mama po pushon me një emër shumë të njohur për publikun. Big Mama ka disa ditë që po...

‘Nxehet’ Ava Max, bën vallëzim ‘të çmendur’ në Instagram

Ava Max ka postuar një video ku shihet duke e shijuar një mbrëmje të bukur në Los Angeles. Këngëtarja...

Nora Istrefi në lidhje dashurie me avokatin e njohur

Para pak ditësh zyrtarisht Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre 14 vjeçare, nga e cila kanë edhe...

Ardian Bujupi publikon trailerin e klipit “Casino”

Këngëtari shqiptar i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Ardian Bujupi, këtë vit publikoi një sërë projektesh të suksesshme.

ShowBiz

Te fundit

Bebe Rexha fiton për herë të parë në MTV VMA, vendos kupën mbi të pasme për të festuar

Bebe Rexha ka pasur një natë të bukur mbrëmë në MTV Video Music Awards. Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka...

Puthja e Melania Trump me kryeministrin kanadez: Fotoja që po bën xhiron në rrjet

Melania është gjithnjë krahë Donald Trump në takimet e tij, sepse fundja kanë 14 vjet të martuar bashkë. Por...

Ja si t’i bësh periodat të zgjasin më pak

Njerëzit nuk dëshirojnë të kenë periodat sidomos gjatë periudhës së pushimeve, kështu që disa mënyra natyrale janë të domosdoshme për të shkurtuar...

Ushqimet që i pastrojnë mushkëritë dhe mundësojnë frymëmarrje më të mirë

Sipas Organizatës Botërore te Shëndetit, çrregullimet e rrugëve respiratorike prekin përafërsisht 3 milion njerëz në vit.  Ajri i ndotur si dhe stili...

Hani pemë dhe perime – shmangni këto probleme

Ju mundeni të mos i pëlqeni, por ka disa arsye se pse duhet të filloni t’i hani pemët dhe perimet.

Shqiptarja shpallet fituese e festivalit ndërkombëtar në Rusi, dridh skenën

Këngëtarja shqiptare i ka habitur jurinë në një prej festivaleve të njohura në Rusi. Inis Neziri, ishte pjesëmarrëse në...

Azet prezanton vëllain dhe të gjithë po ‘çmenden’ pas tij

Azet është një ndër këngëtararët me origjinë shqiptare i cili ka publikuar shumë këngë të reja gjatë këtij viti.

Arta Nitaj pret 5 mijë vota, synon postin e deputetes

Artistja Arta Nitaj është emri më i ri i cili ka aderuar në PDK. Ajo pret 5 mijë vota gjatë zgjedhjeve, e...

Youtube shperblen RedBox dhe AVD Digital për një milion abonues

Kompania AVD Digital bashkë me RedBox Entertainment kanë marrë një çmim nga kompania e youtube.com. Ata kanë marrë më...

Lifestyle

Premierë: “Dy Krena” Super projekti muzikor nga Reeezy (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur...

Arta Medi vjen si ‘Shotë Galica’ në këngën më të re (DISS TAYNES)

Këngëtarja ka publikuar me videoklip këngën e saj më të re. Këngëtarja Arta Medi ka sjellë këngën e saj...

Një femër elegante si Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, ka treguar format e saj seksi në një këmishë me ngjyrë leopardi dhe pantallona derisa ka vizituar një kazino me...

Big Mama në pushime me një personazh të njohur për publikun, publikohet fotoja

Big Mama po pushon me një emër shumë të njohur për publikun. Big Mama ka disa ditë që po...

Shala: Pse vendosa të kandidohem për deputet krah liderit Ramush Haradinaj

Të dashur familjar, miq, të afërm, bashkëpunëtor, shokë, anëtarë dhe simpatizantë, me dëshirën më të madhe iu njoftoj se do të jemë...

“Biri im” Super projekti i ri muzikor nga bab e bir, Lulzim & Florian Shehu (Foto-Video)

Talenti është bekim nga Zoti , por kur ai të trashegohet dhe tek brezat pasardhëse...

‘Nxehet’ Ava Max, bën vallëzim ‘të çmendur’ në Instagram

Ava Max ka postuar një video ku shihet duke e shijuar një mbrëmje të bukur në Los Angeles. Këngëtarja...