www.revistabora.com

A jeni gati ? RROK lanson FreeStyle e par për tregun Europian (Foto-Video)

0 125

Rrok është artisti shqiptar po që jeton dhe vepro ne Amerik. Fal talentit të ti ai qdo ditë e me shumë po i ngrit hapat e suksesit. Ka pak ditë që RRok ndezi publikun Europian, AlbaFestival ishte evenimenti ku Rrok shkelqeu me përformance e ti se bashkum me grupin P.I.N.T . Rrok sapo ka publikuar FreeStyle me te ri me titull “6pm” ky super projekt sapo është lansuar në youtube , dhe Rrok si gjithmon di te Godasi. Përndryshe Rrok ka gati Albumin dhe shumë shpejt do e lansoi për fansat e ti. Albumi është shumë profesional dhe i punuar nga pruducent të njohur të tregut muzikor global.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More