www.revistabora.com

Albana një ‘bombë’ e vërtetë…Kështu provokon edhe e veshur në xhinse…

0 1,255

Albana Osmani është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Pos për oratorin e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Këtë mund ta vërejmë në ҫdo paraqitje të saj në televizion por edhe në postimet e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme për ndjekësit e saj, e në to ndonjëherë di të shfaqet edhe provokative.

Albana një ‘bombë’ e vërtetë…Kështu provokon edhe e veshur në xhinse… lg

Edhe pse jo e zhveshur, por e veshur me xhinse, sonte Albana po duket shumë seksi në një fotografi të publikuar, e cila shihet të jetë realizuar në ashensor.

Pos që po duket seksi, ajo po duket edhe shumë e bukur në foton në fjalë…/OraInfo

Albana një ‘bombë’ e vërtetë…Kështu provokon edhe e veshur në xhinse…

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy