www.revistabora.com

Anna dhe Abbi thonë ‘Je t’aime’, vjen super projekti (Video)

0 45

Bukuroshja e njohur shqiptare Bernadeta Nikollbibaj tashmë ka prezantuar veten edhe si këngëtare duke realizuar kështu edhe videoprojektin e parë të titulluar ‘Je t’aime’ që e ka bërë në duet me Abbi. Kënga është shumë ritmike pikërisht për këtë fillim sezone të nxehtë pranverore e që pritet të ndez diskotekat shqiptare.https://www.youtube.com/watch?v=orhnXWjW8q0

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More