www.revistabora.com

Arbesa Gashi e nis mbarë, publikon projektin ‘Kiss’ (Video)

0 31

Këngëtarja e re e skenës muzikore dhe një nga vokalet më të mira e premtuese Arbesa Gashi ka publikuar projektin e saj të parë professional në duet me Blerim Gashin njëherit axha i saj. Kënga titullohet ‘Kiss’ dhe ka një ritëm shumë verorë e që nga dalja e parë është pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku duke marë kështu pëlqime dhe klikime të konsiderueshme.
https://www.youtube.com/watch?v=shDZ6kx2rvU

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More