www.revistabora.com

Rita Ora shpërthen me këngët e saj!

Ndërsa gjendet e shoqëruar nga i dashuri i saj për pushime në malet kanadeze, këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, po shijon dhe suksesin e projekteve të saj. Me zërin e saj të mahnitshëm ajo ka rritur të gjejë veten në top…

Sara në studio të Florent Boshnajkut

Kjo është Sara e vogël por që vullneti, shpresa dhe insistimi për punë të mëtutjeshme janë të mëdha dhe shumë premtuese, shkruan Kosovarja. Është ende e vogël por puna e saj mund të veçohet dhe vlerësohet jashtëzakonisht shumë, ajo…

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More