www.revistabora.com

“Baladë për nënën”, bëri të qajë dhe Halil Kastratin (Video)

0 87

“Baladë për nënën”, ka qenë një prej këngëve që sonte në emisionin ‘Oxygen Shoë’ është kënduar nga këngëtarja tashmë e njohur Saranda Alija, këngë kjo ka bërë që edhe humanisti i madh Halil Kastrati të qajë gjatë gjithë interpretimit të bukur që e ka bërë këngëtarja e njohur.https://www.facebook.com/oxygenpress/videos/761772930865889/

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy