www.revistabora.com

Bianca Junzell po korrë sukses me këngën ‘Jo ma’ (Video)

0 82

Me tekst dhe muzikë nga Massive Production dhe me videoklip të realizuar nga XL Films, këngëtarja Bianca Junzell po rikthehet në skenën muzikore shqiptare duke sjellë kështu freski me një stil shumë ndryshe dhe një zonjë e vërtetë e skenës. ‘Jo ma’, titullohet projekti i saj më i ri e që nga publikimi në ditën e parë ka pasur shumë pëlqime nga publiku dhe është mirëpritur mjaft mirë. Klipi ndryshe është publikuar në platformën më të madhe në youtube, ArkivaShqip.


https://www.youtube.com/watch?v=XFvILSH6t6c

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More