www.revistabora.com

Blerona Zeqiri për një moment mbetet pa frymë

0 1,932

Moderatorja e “RTV21”, Blerona Zeqiri, sot është dukur mjaftë bukur në emision. Ajo kishte veshur një xhemper të kuq të gjerë dhe ngjante mjaftë moderne, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja që komentohet për kilogramët e tepërt, në një foto të bërë gjatë emisionit, e mban frymën fortë që të ketë siluetë më të bukur.

E, kjo pozë ishte mjaftë e vështirë, pasi moderatores iu desh që të rrinte pa frymë, gjë që vërehet edhe në këtë foto.

Blerona Zeqiri për një moment mbetet pa frymë blerona zeqiri1 1512334194 2705670

Kur ua përtin dietave, duhet gjetur zgjidhja. /

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More