www.revistabora.com

Bruno dhe këngëtari grek i këndojnë shqiptares

0 1,640

Një ngë artistët më të njohur në Greqi, Tus ka publikuar këngën e tij më të re.

Por e veçanta e kësaj kënge është se bashkë me Tus këndon edhe një këngëtar tjetër i njohur, por shqiptar, e që është Bruno.

Madje nuk përfundon gjithçka këtu.

Kënga quhet “Shqiptare” dhe i kushtohet një vajze shqiptare.

Dëgjoni se si i këndohet vajzës shqiptare nga një shqiptar dhe një grek, në një tekst poashtu të gërshetuar në dy gjuhë.

Videoklipin e ka realizuar Max Production. Shijojeni!

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy