www.revistabora.com

“Coco”, kënga e Nushit që u bë hit ende pa u lansuar

0 75
"Coco", kënga e Nushit që u bë hit ende pa u lansuar 36188031 10215745011405777 4175925083321139200 n


Pak ditë që kur reperi i guximshëm Nushi ka paralajmeruar këngën e re “Coco” me tekst nga vet ai mad e punuar në studion në studion e tij #Sinkronmusice Nushi njihet për menyrën së si i shtjellon ngjarjet jetsorë në projektet e tij muzikore prandaj dhe e qujtem të guximshëm. Përveç paralajmerimit t’këngës së publikuar, vëmendje morri interesimi i madhë i njerëzve për këte projekt. Video është bërë shumë virale në rrjetet sociale, madje ka mbetur fiksim tek publiku. Urojmë të publikohet me shpejt projekti, por sipas disa burimeve të afërta me artistin thuhët që projekti “Coco” është gati në finalizim, pra djali i kryeqytetit së shpejti do e lenson këngë e cila tashme është hit.
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More