www.revistabora.com

Coming soon \ Evelina vjen me një super Hit

0 74

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artiste e re që premton shumë në industrinë e muzikës është Evelina. Evelina që nga fëmiria është marrur me muzik duke treguar vlera te larta vokale e skenike. Ka zë fantastik në stilin e saj. Tani artistja e re ka vendosur të merret serjozisht me muzik duke e kthyer muziken nga hobi në profesion. Kënga e re nga Evelina mban titullin “ Lina – Na dy” dhe lansimi i saj do behet me 29.01.2019.

Coming soon \ Evelina vjen me një super Hit 51258188 320601305243182 5423150252838354944 n
Coming soon \ Evelina vjen me një super Hit

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy