www.revistabora.com

Demi nxjerr gjoksin pa sytjena në tapetin e kuq

0 700

Demi Lovato publikoi dokumentarin e saj në Demi Lovato: Simply Complicated në Los Angeles të mërkurën.

25 vjeçarja dukej mahnitëse në teatrin Henry Fonda , derisa kishte zgjedhur një fustan të gjatë ngjyrë hiri, në të cilin dukej për mrekulli.

Ish ylli i Disney tregoi linjat seksi trupore në fustanin me një të çarë përpara dhe dekoltenë e hapur, ku Demi kishte vendosur të shfaqej pa sytjena, duke treguar gjoksin.

Demi nxjerr gjoksin pa sytjena në tapetin e kuq auto q21507804653

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy