www.revistabora.com

Duket e pabesueshme, por Kim Kardashian nuk del askund pa këtë simbol fetar!

0 1,291

Ylli i njohur televiziv Kim Kardashian, u bë e njohur për provokimet e njëpasnjëshme me të cilat edhe bëri emër në botën e showbizit, shkruan Kosovarja.

 

Në veçanti, imazhet e fundit ishin tejet eksplicite, aq sa shtypi rozë me doemos detyrohej t’i censuronte zonët e saj intime, diçka që rrallë ose fare nuk ndodhë me yjet e tjerë të famshëm.

Por, një gjë që bukuroshja praktikon, po del të jetë bartja e kryqit si simbol fetar dhe këtë keni rastin ta shihni vetëm kur Kim vishet. Fotot e publikuara së fundi nga një event, shfaqin pamjen e saj bombastike si përherë, por vëmendje marrin kryqet si pjesë e fustanit elegant, si dhe bizhuja e zgjedhur me po të njëjtin simbol, për t’iu përshtatur me veshjen.

Duket e pabesueshme, por Kim Kardashian nuk del askund pa këtë simbol fetar!

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More