www.revistabora.com

“E shkruar” Super projekti i ri nga Krenar Krasniqi FOTO-VIDEO

0 237
"E shkruar" Super projekti i ri  nga Krenar Krasniqi FOTO-VIDEO 62438833 447732572677884 6517321879055761408 n

“E shkruar” mbanë titullin kënga e re nga Krenar Krasniqi . Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun sapo ka publikuar baladën e tij më të re.Kreshnik Avdiu qëndron prapa kësaj kënge, pasi e ka bërë tekstin e këngës ndërsa për muziken dhe orkestrimi është përkujdesur Labinot Mezini . Videoklipi shumë profesional dhe i kuruar në detaje i është besuar Record production. I gjithë ky projekt është mundesuar nga gjiganti TermoX. Kënga “E shkruar” premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 3 .1 miljon subscribe.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More