www.revistabora.com

Enca çmend fansat nga Kurdistani, këndon në gjuhën e tyre

0 125

Këngëtarja Enca Haxhia ka mbajtur një koncert në Kurdistan. Në një video të ndarë në Instagramin e saj ajo ka treguar se ka kënduar dhe në gjuhën e tyre, diçka që ka bërë mjaft entuziastë fansat.

Këngëtarja llogarit në Instagram plot 2 milion ndjekës dhe mes tyre ka spikatur prezenca e fansave arabë. “Po ju premtoj që mund të këndoj në çdo gjuhë”, ka shkruar Enca bashkëngjitur videos.

Enca ka treguar se është e lumtuar që ka mbështetjen e kaq shumë fansave. Enca çmend fansat nga Kurdistani, këndon në gjuhën e tyre enca1 1
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More