www.revistabora.com

“Hit e bona ” Super projekti i ri nga Mirela Kurti ft. Ramazan Shira

0 93

Stina e verës është stina më e nxet e vitit mirpo ndehtësia nuk është vetëm nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në të gjitha format mundohen ta zotrojn tregun muzikor. Disa me forma fizike, disa të tjerë me videoklipe të shtrejta e disa tjerë me fuqin e vokalit që posedojnë. Kur behet fjalë për vokal nje nderë artistet me te mira është Mirela Kurti . Këngëtarja në fjalë ateri në një treg të sigurt , ajo është 100% e angazhuar vetëm në koncerte dhe ahengje familjare. Vokali briland dhe zotrimi i muzikes Live ka bërë që Mirela Kurti të jetë një nga këngëtaret më të kërkuara në dasmat dhe ahengjet shqipëtare. Kënga e re nga Mirela Kurti mban titullin “Hit e bona ” kënge kjo që vjen ne bashpunim me Ramazan Shira dhe menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube ( ArkivaShqip) ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive.


Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More