www.revistabora.com

Ilir Spanca lanson albumin e pare live (Foto)

0 141
Ilir Spanca është një nga këngëtaret më të dashur shqiptar, fal vokalit të fuqishëm e melankolik ai arriti të fitoi zemrat e publikut shqiptar që me paraqitjen e par skenike. Pas lansimit të shumë projektev muzikore të realizuara me videoklipe Iliri këtë herë ka punuar për të lansuar në tregun muzikor shqiptar albumin e par. Albumi ka 8 këngë dhe në treg del këtë javë..


Ilir Spanca lanson albumin e pare live (Foto) 57821746 317824565568113 1307517774389575680 n
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More