www.revistabora.com

Jumpa dhe Young Zerka sjellin këngën e re “Lule Bore”

0 138

Artisti shqiptar, Young Zerka vjen me këngën e re të titulluar “Lule Bore” në duet me Jumpa, shkruan lajmi.net.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Zerka bashkë me Ilirën, vijën melodike e ka bërë po ashtu Zerka kurse për videon është përkujdesur Mgvideox.

Kënga tashmë gjendet në YouTube dhe pritet të ketë suksesin e merituar nga publiku. /Lajmi.net/
https://www.youtube.com/watch?v=cavQAA9qnCU

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More