www.revistabora.com

Kim tregon si të grimoheni si ajo dhe ekspozon gjoksin

0 973

Ajo është mbretëresha e fotove të ku shfaqet e ekspozuar.

Dhe Kim Kardashian u shfaq mjaft seksi edhe derisa publikoi një tutorial për grim përmes rrjetit social Snapchat të mërkurën.

36 vjeçarja dukej joshëse në një bluzë të bardhë duke ekspozuar gjoksin, teksa jepte mësimet për mënyrën se si ajo grimohet.

Image  Kim tregon si të grimoheni si ajo dhe ekspozon gjoksin auto 453E3F2600000578 4972232 image m 22 15077769980881507792144
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More