www.revistabora.com

Kjo pozë e Aurela Hoxhës, ngrit ‘temperaturat’

0 752

Modelja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha ka pozuar në bikini.

Bukuroshja shqiptare edhe njëherë ka shfaqur linjat e saj trupore.

Hoxha si gjithmonë duket në formë të përkryer, dhe kjo e bënë të jetë njëra ndër femrat më të përfolura shqiptare./Indeksonline/Kjo pozë e Aurela Hoxhës, ngrit 'temperaturat' aurela hoxha 1

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy