www.revistabora.com

Kujt i thotë ‘Ka me tmarrë malli’, Argjend Heta? (Video)

0 86

Një projekt i mrekullueshëm është hedhur në tregun muzikorë nga këngëtari i dashur Argjend Heta. Projekt ky shumë interesant i realizuar me muzikë nga vet këngëtari dhe Granit Gashi, orkestrim nga Granit Gashi dhe me tekst nga poashtu këngëtari në bashkëpunim me Granit Gashi prej Massive Production derisa për videoklipin është kujdesur RD Photography. Kënga titullohet ‘Ka me t’marrë malli’ ndërkohë që është këngë dashurie e perfeksionuar me një xhirim të mahnitshëm ndërsa këngëtari vjen shumë ndryshe se herat tjera.

Kujt i thotë ‘Ka me tmarrë malli’, Argjend Heta? (Video) 50521770 281350232534108 6966503470270513152 n
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More