www.revistabora.com

E kuqja i rri bukur Egzonës, por çfarë nuk shkon me peshën e saj!

0 2,182

Edhe sot, ishte e pamundur të mos i pushtojë mediet me publikimin e një fotoje që shfaq Egzonën mjaft atraktive dhe joshës, shkruan Kosovarja.

Kjo për faktin se ka zgjedhur një pallto të kuqe e pantollona elegant të tillë, veshje që i shkon vërtetë shumë si një zeshkane seksi siç shfaqet Egzona.

Por, pesha paksa e tepruar për të cilën u kritikua disa herë radhazi, e penalizon Egzonën të mbahet për super femër.Edhe sot, ishte e pamundur të mos i pushtojë mediet me publikimin e një fotoje që shfaq Egzonën mjaft atraktive dhe joshës, shkruan Kosovarja.  E kuqja i rri bukur Egzonës, por çfarë nuk shkon me peshën e saj!

Edhe kësaj radhe bashkëshortja e Albatritit na shfaqet nga butikun e hapur në si bashkëpronare me kunatën e nuses tjetër po kaq të famshme, Leartës.

E se duket tejet e bukur, është e mjaftueshme të shikohet fotoja më e fundit e saj, sa të bindeni plotësisht.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy