www.revistabora.com

Ky është hiti i Izzy (Video)

0 76

Ismir Buzhala më emer artistik IzzY me preardhje nga Kosova por që jeton e vepron në Gjermani ka sjellur mega projektin e tij të parë në karrierë dhe projekt mjaft profesional.

Me tekst nga vetë Reperi ndërsa muzika nga producenti i njohur Nurteel dhe një realizim mjaft i bukur i videoklipit nga produksioni VSM.

I gjithë ky projekt është menaxhuar nga menaxheri i njohur Labinot Nuraj. Klipi është publikuar në platformën më të madhe ArkivaShqip.Ky është hiti i Izzy (Video) 59860282 420805978703589 3157557929071083520 n
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More