www.revistabora.com

Ky vit i S4MM, rekord projekte së shpejti nga reperi i njohur

0 52

Reperi nga Tetova, S4MM është duke bërë gati albumin e tij, ai është duke xhiruar spotin e tij të 7-të për brenda 4 ditëve.  S4MM prej shumë kohësh ka paralajmruar albumin e tij e duket se reperi shumë shpejt do të sjell atë për fansat e tij.

Ky vit i S4MM, rekord projekte së shpejti nga reperi i njohur 21B4CF81 9499 4F92 A62E 6507B040BF39
Ky vit i S4MM, rekord projekte së shpejti nga reperi i njohur

Ai gjatë këtyre ditëve është duke punuar fuqishëm që t’i gëzoj fansat e të sjell projekte sa më shpejtë. Mësohet se brenda këtyre 4 ditëve ka përfunduar edhe spotin e tij të këngës së shtatë.  Sipas disa fotografive shihet se S4MM do të sjell diçka të mirë edhe kësaj here, e që akoma nuk është zbuluar ndonjë datë për publikimin e albumit. Mbetet të presim dhe të shohim me çfarë do të na vijë ai.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More