www.revistabora.com

Kylie e “djeg” rrjetin me fotot e fundit

0 88

Kylie Jenner është paraqitur shumë seksi në një fotosesion të ri ku kë kritikuar ata që kritikojnë “miliarderët”, në një emision televiziv

Ajo është nëna e një vajze që e ka quajtur Stormi derisa tashmë ka krijuar perandorinë e saj miliardëshe.


Kylie Jenner ka folur në intervistën e fundit edhe për të qenit prind dhe për të pasur një karrierë të mirë derisa ka thënë intervistë për një media Gjermane.

Kylie e “djeg” rrjetin me fotot e fundit kylie 2 1

Pasanikja (21) e cila u bë shumë e re në moshë nënë ka treguar se nuk i pelqejnë kritikat në drejtim të saj se ajo është një miliardere, derisa vazhdon suksesin e saj me emisionin bashkë me familjen e saj “Keeping Up Ëith The Kardashians”. /GazetaExpress/

Kylie e “djeg” rrjetin me fotot e fundit
Kylie e “djeg” rrjetin me fotot e fundit kylie 4
Kylie e “djeg” rrjetin me fotot e fundit

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More