www.revistabora.com

Lakuriq në dush me një femër, Albi Nako publikon foton që habiti rrjetin

0 70

Koreokrafi Albi Nako ka publikuar një foto dhe të gjithë mbetën të shtangur.

Ai ka ndarë në Instastory Foton e një çifti teksa bëjnë dush sëbashku dhe ka për të gjithë ndjekësit një këshillë. “Nëse doni të kurseni ujë, dushin bëjeni bashkë”.-shkruan ai në foto. Për nëj kohë ai humbi vëmendjen e medias pasi u qetësuan zërat për lidhjen e tij të papranuar me balerinën Alban Hoxha. Një hov lajmesh rreth njetës së tij ndodhën edhe pas divorcit nga bashkëshortja, Klauda Pepa.

Lakuriq në dush me një femër, Albi Nako publikon foton që habiti rrjetin aec31e39 04fe 4cbd 87d8 a9ccfdfdef97
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More