www.revistabora.com

Leutrimi dhe Erblina vijnë me “Një zemër kemi ne” (Video)

0 71

Sapo është lansuar video-klipi i paralajmëruar i këngës “Një zemër kemi ne” i këngëtarit të njohur pejan Leutrim Gërvalla që vie duet me Erblina Bajrami..

Me muzikë dhe tekst nga Valon Biba dhe orkestrim nga Valdrin Abazi dhe Doan Mulla kënga pritet të pëlqehet jashtëzakonisht shumë.

Në kitare e gjejmë Naim Qukiqin derisa video klipi vie nga AN Production
Prod. By VDsounds, Video: @armendneziri, Hair: @hair_mixhi dhe Fashion: Vollmarkhttps://www.youtube.com/watch?v=razWenIE4TA 

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More