www.revistabora.com

Mirela Kurti – Deperto fuqishem në tregun muzikor shqiptar ( Foto- Video)

0 373

Intervist me Mirela Kurti 


Mirela Kurti – Deperto fuqishem në tregun muzikor shqiptar ( Foto- Video) 53789507 2301725940068167 2712739560772599808 n 1
 • Sapo keni publikuar projektin e par muzikor , cilët janë bashkpuntoret që ke zgjedhur për këtë këngë ?

 • Moj Zemer është projekti im i par muzikor dhe për bashkpuntor kam zgjedhur Soni Beratit
Mirela Kurti – Deperto fuqishem në tregun muzikor shqiptar ( Foto- Video)

 • Kënga sapo është lansuar në youtube ka kapur shifra te larta klikimesh si ndjeheni për këtë sukses ?

 • Duke pasur parasyshe që është projekti im i par muzikor mbeshtetja që po marrë nga publiku po më lumturo dhe po më motivo të punoj pa pertes 
Mirela Kurti – Deperto fuqishem në tregun muzikor shqiptar ( Foto- Video) 53179979 310956032896275 3994183318852599808 n
 • Interesimi i mediav online ishte i madh , shumë portale e shprendan këngën dhe te cilsuan si fenomeni i ri i muzikes shqipe si te bënë të ndihesh ky fakt ?

 • Interesimi i mediav ishte befasues dhe per mu, pas publikimit të këngës e kam shikuar veten ne ballinat e shumë portalev , për këtë jam shumë falenderuese ndaj gazetarve për mbeshtetje
Mirela Kurti – Deperto fuqishem në tregun muzikor shqiptar ( Foto- Video)
 • Kur pritet lansimi i projektit të ri muzikor ?

 • Meqense kjo këngë mi plocoi pritshmerit e mija . Për këngën e re jam duke punuar intenzivisht

 • Kërkesat për mbremje muzikore janë më të shumta në trojet shqiptare apo në diaspor ??

 • Kërkesat për mbremje muzikore jan të mirseardhura ska rendesi ne diaspor apo ne shqiperi e rendesishme eshte te jem afer fansave te mi
Mirela Kurti – Deperto fuqishem në tregun muzikor shqiptar ( Foto- Video) 53676973 266441140900576 1633564040502444032 n

 • Ke ndonjë mesazh për fansat tuaj dhe lexuesit tanë ?

 • Fansat dua ti falenderoj shumë për suportin dhe i premtoj që do jem aktive në muzik dhe shumë shpejt do lansoj projete te reja per ta

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More