www.revistabora.com

Modelja shqiptare Bernadeta, pjesë e videoklipit të reperëve zvicranë

0 297

Sensacioni i vitit 2018 në industrinë e showbizit shqiptar në Zvicër, Bernadeta Anna Nikollbibaj, është shfaqur si protagoniste kryesore në videoklipin e reperëve të famshëm zvicran, Mazo dhe Hako. Kënga mban titullin “Hayatim” e cila është mjaft ritmike dhe pritet të jetë njëri ndër hitet kryesore në Zvicër për vitin 2019. Videoklipi është realizuar në Zvicër dhe roli i modeles shqiptare paraqitet në nivel shumë artistik e cila lenë shumë për të dëshiruar.


https://www.youtube.com/watch?v=Bjizy3zwFws

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More