www.revistabora.com

Dy motrat shqiptare “ikonë” të showbizit shqiptarë në Zvicër

0 207

Janë dy motra me plotë sharmë, stil, elegancë dhe shumë të avancuara në botën e showbizit shqiptarë, bëhet fjalë për Anen dhe Lean, dy ikona te modelizmit shqiptar që veprimtarinë e tyre e zhvillojn në Zvicër.

Bernadeta Anna Nikollbibaj dhe motra e saj Lea, tashmë edhe zyrtarisht janë më të kërkuarat sa i përket fushës së modelimit, në tregun e showbizit nderkombëtar. Përderisa Anna ka përfunduar gjirimet e videoklipit me grupin e famshëm shqiptar te Unikkatilit, “TBA”, ka qenë edhe Lea ajo e cila ekskluzivisht për GazetenProjekti ka treguar se është njëra nga personazhet kryesore në videoklipin e ri tê reperit turk, MAZO, i cili projekt do të vi brenda javës thotë Lea.

Për dy bukuroshet ofertat për pjesmarrje në videoklipe nuk kanë të ndalur nga artistët me famë në industrinë muzikore, Anna tregon se tashmë ka në shqytrim shumë oferta për bashkëpunim dhe brenda kohës do vendos.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More