www.revistabora.com

“Ndalon Gjithqka” Publikohet Kënga Hit e kësaj Vere (Foto-Video)

0 507

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri po që premton shumë në industrinë e muzikës është Finem. Finem sapo ka publikuar projektin e ti më të ri me titull “ Benzi ” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesionale dhe Finem e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë shume e suksesëshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Finem është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Kënga e re është në bashkëpunim me me artistin SOLO dhe menjëher pas premierës në youtube është vërshuar nga klikimet. 
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More